فصل 6 فرار از زندان کی میاد؟

در انتهای فصل پنجم، در نهایت مایکل اسکافیلد و خانواده اش به آزادی ای که در پنج فصل بدنبال آن بودند رسیدند. اما آیا آن ها واقعا آزاد شده اند؟ خبری رسمی از انتشار فصل 6 بینندگان این سریال را در فکر فرو برده است که چه اتفاقی در این فصل خواهد افتاد.

کارگردان شبکه فاکس تولید فصل 6 این سریال را تائید کرد و در ژانویه 2018، این شبکه تولید سری جدید فرار از زندان را به صورت رسمی اعلام کرد. تولید کننده سریال Paul T Scheuring، در 12 مارس 2018 در توییتی اعلام کرد که نمایشنامه این فیلم کامل شده است.

فصل 6 فرار از زندان کی میاد

اما با گذشت یک سال از اعلام خبر تکمیل نمایشنامه و شروع تولید هنوز خبری از انتشار قسمت اول این فصل نیست. و از جمله خبرهای محدود در این مورد می توان به اظهارات دانا والدن از عوامل شبکه فاکس اشاره کرد که گفته است، نباید انتظار داشت فصل ششم این سریال سریع ساخته شود و عوامل این فیلم می خواهند این فصل را خاص کنند و بهتر از فصل های گذشته که این به زمان بیشتری برای بالا بردن کیفیت فیلم نیاز دارد.

لذا به طور قطعی اگر بخواهیم بگوییم فعلا هیچ تاریخی برای انتشار فصل 6 این سریال به صورت رسمی اعلام نشده است و این انتظار می رود که تا ابتدای سال 2021 نیز این سریال منتشر نشود.

تصویر زمینه فرار از زندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *