فصل 5 شرلوک هلمز کی میاد

سریال شرلوک فصل چهارم خود را در سال 2017 پشت سرگذاشت. و پایان این فصل طوری بود که می توان انتظار داشت پایان تمام این مجموعه باشد. اما شایعات از وجود فصل پنجم این سریال خبر می دهد. این سریال یکی از محبوب ترین سریال های جناحی برای تماشاگران بود البته بجز فصل چهار که با کاهش محبوبیت همراه بود.

شرلوک توسط بندیکت کامبربچ به عنوان نقش اصلی سریال و با همراهی مارتین فریمن در نقش دکتر واتسون به عنوان همیار شرلوک ایفا شد. هر فصل شامل سه قسمت 60 دقیقه ای بود که براساس داستان های آرتور کنان با کم و کاستی ها و مداخلاتی در آن ساخته شد. فصل چهارم شرلوک شامل دگرگونی های زیادی در داستان اصلی شرلوک بود که باعث تاثیر منفی بر کل مجموعه شد.

فصل پنجم شرلوک هلمز کی میاد

فصل پنجم شرلوک با این وجود احتمال ساخت بالایی دارد، اما بزرگترین مشکل پیش روی آن پرمشغله بودن بازیگران اصلی این سریال در سال های آتی است. همانطور که بازیگران اصلی و سازندگان این فیلم در پایان فصل چهارم این موضوع را گفتند و از علاقه خود برای وجود فصل پنجم اما نه به این زودی ها سخن به میان آوردند.

در این میان بندیکت کامبربچ بازیگر نقش شرلوک فعلا درگیر ساخت سریال Doctor Strange in the Multiverse of Madness می باشد که برای عرضه در سال 2021 در حال آماده سازی است. و همچنین مارتین فریمن بازیگر دیگر این سریال که در حال بازی در فیلم Ode To Joy هست. و استیون موفات و مارک گاتیس که در حال حاضر روی سری های کوتاه دراکولا در حال کار هستند و حداقل به دوسال برای کامل شدن زمان نیاز دارند.

با این وجود اگر عوامل و بازیگران سریال در خوشبینانه ترین حالت پس از اتمام پروژه های دیگرشان دست به ساخت فصل پنجم این سریال بزنند. می توان انتظار داشت که فصل پنجم این سریال در سال های 2022 یا 2023 منتشر شود. طبق آخرین اخبار رسمی بازیگر نقش اصلی شرلوک قرار دادی را برای تهیه فصل پنجم این سریال امضا کرده است.

بندیکت کامبربچ بازیگز شرلوک هلمز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *